Zapraszam do dyskusji wszystkie Panie które zapisały się na konferencje we WROCŁAWIU 30.08.2011

1 reply [Last post]
uczestniczka
renata.krajewska90's picture
Offline
Joined: 06.01.2013

Witam Drogie Panie
Czy zapisałyście się już na konferencje, która się odbędzie 30.08.2011 we Wrocławiu.
Zapisałam sie własnie dziś i jestem ciekawa co przyniesie ów konferencja i czy warto na nią pojechac ;)
pozdrawiam serdecznie
Renia

uczestniczka
danutabeata's picture
Offline
Joined: 06.06.2013
Na pewno warto!

Witam,
Pewnie nie uda się tam znaleźć pracy, ale można się wiele nauczyć, przede wszystkim zobaczyć czego obecnie oczekują pracodawcy i dowiedzieć się z jakiej pomocy jeszcze można skorzystać przy poszukiwaniu pracy, do jakiego projektu można się zapisać, w zależności np. od grupy wiekowej.
Tylko nie wiem, jak z tymi zapisami, bo mi osobiście  bardzo zależy na tym, żeby tam pójść, ale późno znalazłam ogłoszenie, chociaż zaglądałam i szukałam jakiejś informacji, bo już dawno było ogłoszenie o tej konferencji na gumtree, a na portalu eurokobieta ani słowa. Miałam też problem, żeby się zalogować, w rezultacie wyświetliło mi się, że było już 167 odsłon, więc nie wiem, czy jest to jednoznaczne z ilością zapisanych osób i czy jest to mój nr na liście? Czy system automatycznie blokuje zapisy po 100 osobach?,ale chyba nie, bo wtedy co z tymi co się zapisali przez email?
Pozdrawiam
Dana

Uczestniczki

kasiasurf's picture
kasiasurf
agusiass's picture
agusiass
Agnieszka Skurska's picture
Agnieszka
aleksijka's picture
aleksijka
karolinawesolowska's picture
karolinawe
marysia26's picture
marysia26
Tamara1987's picture
Tamara1987
dorotaz's picture
dorotaz
ewa30maj's picture
ewa30maj
Kariushka's picture
Kariushka
Keito's picture
Keito
Katarzyna Kuchmister's picture
Katarzyna

Recent comments


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!