Hej! Właśnie ukończyłam kurs informatyczny. Muszę powiedzieć, że zbyt łatwo nie było. Jeśli ktoś ma ochotę o coś zapytać służę pomocą. A jeśli chodzi o grupę wsparcia we Wrocławiu jestem za
. Pozdrawiam inne bywalczynie strony.
Odnoszę wrażenie ,że coś zrobiłam nie tak ! Zarejestrowałam się ponad 15 tygodni temu ,a EUROKOBIETA ciągle milczy.Zaczęłam wątpić w swoje umiejętności wypełniania ankiet ,sprawdzałam kilka razy czy wszystko dobrze wypełniłam. Więc czekam i czekam i czekam
. . .
Co do mężczyzn,niestety mój mąż dziwnie reaguje na wszystko co mogłoby zmienić coś nie tylko w moim ale i jego życiu:( Zamiast mnie wspierać robi wszystko żeby mnie zniechęcić
Całe szczęście,że mam oparcie w córeczce,która chce żeby jej mama też była szczęśliwa!!!
Pozdrawiam wszystkie kobietki biorące udział w projekcie!!!
|
dsu.odrzyw
|
warior
|
e.cichos
|
|
iwonao
|
moimadzia
|
JustynaKle
|
|
Dorris
|
oksana
|
Sylwka24
|
|
kasiaboo
|
majkaa
|
SweetBee82
|