Chciałabym dokończyć to co zaczełam.

Witam ponownie wszystkich.Mam pytanie  i moze mozecie mi pomódz.Zapisałam sie do projektu juz jakies 9 miesiecy temu zrobiłam podejscie do zaliczenia zaliczyłam dwa przedmioty niestety nie starczyło mi czasu(pisanie tych raportów jest wykanczajace) mineły trzy miesiace które sa terminem zaliczenia kursu.Ostatnio dostałam wiadomość ze zostałam zakwalifikowana do grupy docelowej na staż, no ale co z tego jak nie ukonczyłam kursu.Czy jest możliwość dokończenia go ? Zaliczyłam dwa przedmioty obowiazkowe został mi jeden i dwa dodatkowe.Z góry dziekuje za pomoc.

Tags:
k.eksterowicz's picture
Szanowna Pani,   Jeżeli jest

Szanowna Pani,
 
Jeżeli jest Pani w dalszym ciągu zainteresowana realizacją kursu informatycznego w ramach projektu euroKobieta wystarczy, że prześle Pani na adres eurokobieta@complearn.pl podanie o przedłużenie realizacji szkolenia informatycznego, w podaniu proszę uwzględnić termin jaki będzie Pani potrzebny na ukończenie kursu.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem eurokobieta@complearn.pl lub telefonem kontaktowym programu (w godzinach pracy sekretariatu 13.00-17.00): Wrocław - 71 750 3413, Łódź - 42 279 7485.

Z poważaniem
Zespół administracyjny projektu euroKobieta

Submitted by k.eksterowicz on 20 July, 2011 - 15:26.
Amina's picture
     

 
 
 

Submitted by Amina on 22 July, 2011 - 23:30.
Sprerzynka's picture
Wysłłam meila,czekam na

Wysłłam meila,czekam na odpowoedż a a międzyczasie kontynuuję naukę.Zaczełam  nauke kolejnych wykładów z przedmiotu"Wykorzystanie informatyki w przedsiębiorstwie i sdministracji" Mam jednak problem w wykładzie 4  mam instalacje systemu vTiger CRM a konkretnie instalacje pakietu językowego.strony podane w wykładzie mi nie dzialaja  mam wiec kłopot z dalsza nauka .Prosze o pomoc.Karolina

Submitted by Sprerzynka on 26 July, 2011 - 13:58.
k.eksterowicz's picture
Szanowna Pani,   Pytania

Szanowna Pani,
 
Pytania dotyczące natury mertytorycznej związanej z Kursem IT Key Competencies proszę kierować na adres konsultacje-ekobieta@complearn.pl. W wyżej wymienionej sprawie proszę spodziewać się wkrótce odpowiedzi mailowej.
 
Z poważaniem
Zespół administracyjny projektu euroKobieta

Submitted by k.eksterowicz on 26 July, 2011 - 14:26.

Uczestniczki

analizam's picture
analizam
szara25's picture
szara25
aska88's picture
aska88
Ania M's picture
Ania M
gosienka89's picture
gosienka89
ma_lynn's picture
ma_lynn
marysia2703's picture
marysia270
reniferka's picture
reniferka
happyinside's picture
happyinsid
Lidia Bazańska's picture
Lidia Baza
Concordia's picture
Concordia
kalera's picture
kalera

Recent comments


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!