POGODA

GDYBY NIE TO ZE OD RANA  LEJE JAK Z CEBRA TO 06.09.2010 MOGLABYM UZNAC ZA UDANY DZIEN .DZIEN PODZIELONY MIEDZY WIZYTA  U LEKARZA  -ZDROWIE TO PODSTAWA ,URZEDEM  JEDNYM ,DRUGIM I NASTEPNYM KOLEJKAMI I SFRUSTROWANYMI URZEDNICZKAMI SAMA OBECNASCIA PETENTOW ,BYLO BY NAPRAWDE PIEKNIE . PO PRZEBRNIECIU PRZEZ TO WSZYSTKO W DOMU CZEKALA NA MIE NAGRODA -12M-CY ZYCIA  MALENKA BUZIA I SZEROKI USMIECH NA NIEJ .MOJ MALENKI SYNEK  TAK TO ON MOJE SWIATLA I RADOSC ZYCIA ,CHEC I MOTYWACJA DO DZIALANIA.SPEDZILISMY  SUPER POPOLUNIE . SmileWinkKiss

Basia077's picture
Rozumiem to doskonale. Dzieci

Rozumiem to doskonale. Dzieci to "nasza wspólna pasja".

Submitted by Basia077 on 8 September, 2010 - 20:41.
rysiop369@interia.pl's picture
Ja moje malenstwo uwielbiam

Ja moje malenstwo uwielbiam ponad wszystko na swiecie ,zreszta bardzo kochalam zawsze wszystkie dzieci .Dla mnie sa one niesamowitym zrodlem radosci zycia .

Submitted by rysiop369@interia.pl on 9 September, 2010 - 19:30.
Basia077's picture
Ja mam dwójeczkę (chłopca (4)

Ja mam dwójeczkę (chłopca (4) i dziewczynkę (prawie 2)). Kocham moje maluchy nad życie. Gdy miałam jedno dziecko, byłam o wiele bardziej związana z domem, zwłaszcza, że wtedy jeszcze pracowałam i wychodząc z domu słyszałam jak mój synek płacze za mną - serce mi pękało. Dziś patrzę na to inaczej. Owszem, wracając do domu, cieszy mnie sama myśl o moich słoneczkach, ale staram się też robić coś dla siebie. Dzieci rosną i zmienia im się światopogląd. Coraz mniej nas potrzebują i doceniają. Nie mam żalu, że tak jest, ale zrozumiałam, iż warto także rozwijać swoje hobby i samą siebie.
Obecnie zapisałam się na studia podyplomowe i chociaż wiem, że teraz będę miała więcej obowiązków, to cieszę sie, ze robię coś dla siebie. Mam nadzieję, że zaprocentuje to na przyszłość. A mój mąż będzie miał możliwość wykazać się wreszcie i wzmocnić więź z dziećmi.
Tym optymistycznym akcentem pozdrawiam cię ciepło i twoje małe szczęście także :)

Submitted by Basia077 on 14 September, 2010 - 10:58.

Uczestniczki

Malawina87's picture
Malawina87
Sylwia87's picture
Sylwia87
ppszczola's picture
ppszczola
agab88's picture
agab88
Duniabunia's picture
Duniabunia
lenkaa1983's picture
lenkaa1983
Mswiercz's picture
Mswiercz
ewelolo's picture
ewelolo
Patrycja_Lewkowicz's picture
Patrycja_L
starka_1's picture
starka_1
Ptasia's picture
Ptasia
LittleLily's picture
LittleLily

Recent comments


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!