zakres szkolen?

7 replies [Last post]
verona's picture
Offline
Joined: 18.07.2008

hej!
wie ktos moze jaki jest zakres tych szkolen? i ile trwaja? sprawa przedstawia sie interesujaco, chcialabym poznac wiecej szczegolow :)

Oldzia67's picture
Offline
Joined: 29.10.2008
Kurcze sama bym chciała

Kurcze sama bym chciała przejść  takie szkolenie, teraz każdy papierek się liczy

Maria Wiechowska's picture
Offline
Joined: 27.01.2009
Drogie Kobiety ,zapisałam się

Drogie Kobiety ,zapisałam się na ten kurs 27.01.2009r,Wasze  wpisy są  wczesniejsze czy coś więcej  jest wiadome.Pozdrawiam .

administrator
admin's picture
Offline
Joined: 09.06.2008
Dzień dobry,   Informuję, że

Dzień dobry,
 
Informuję, że program kursów jest realizowany na bieżąco w systemie e-Learning.
 
Kursy obejmują przedmioty z najważniejszych dziedzin informatyki stosowanej (tzw. kompetencje kluczowe). W zakres programu szkoleniowego (obejmującego programowo 180 godzin) wchodzą przedmioty z oprogramowania biurowego (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, systemu prezentacyjne), oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami (systemy CRM), oprogramowania reklamowego (Google AdWords), systemów operacyjnych (Microsoft Windows) i podstaw bezpieczeństwa informatycznego (systemy kryptograficzne). W ramach platformy e-Learning realizowane są zdalnie wykłady, ćwiczenia i laboratoria oprogramowania, prowadzone są konsultacje, a zaliczenia odbywają się w zdalnym systemie testowym oraz poprzez wypełnianie na platformie e-Learning raportów z realizowanych ćwiczeń i laboratoriów.
 
Szkolenie musi być ukończone w okresie 3 miesięcy (jednak ze względu na asynchroniczną formę e-Learning ułatwiającą organizację czasu nauki nic nie stoi na przeszkodzie, aby ukończyć je w czasie znacznie krótszym. Po ukończeniu szkolenia uczestniczka otrzymuje formalny Certyfikat Informatyczny.
 
W zakresie rekrutacji do szkolenia wszystkie informacje przekazywane są za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail. W przypadku braku odpowiedzi administracja projektu kontaktuje się z uczestniczkami telefonicznie.
Więcej informacji w wątku forum dotyczącym udziału w szkoleniach informatycznych oraz w zakładce 'O projekcie' w prawym górnym rogu stronu.
 
Z poważaniem,
Doradca zawodowy projektu euroKobieta

administrator
admin's picture
Offline
Joined: 09.06.2008
Dzień dobry,   Obecnie

Dzień dobry,
 
Obecnie platforma certyfikowanych informatycznych szkoleń e-Kobieta (realizowanych przez Internet) jest w trakcie końcowego testowania przez firmę szkoleniową IT CompLearn (wkrótce uruchamiane będą pierwsze grupy szkoleniowe e-Learning).
 
Ważne informacje będą na bieżąco publikowane w serwisie. Wszystkie uczestniczki otrzymają także informacje drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi udziału we wsparciu szkoleniowym.
 
Pozdrawienia,
Doradca zawodowy projektu euroKobieta

bozena3004's picture
Offline
Joined: 30.01.2009
Witam! Też chętnie

Witam! Też chętnie uczestniczyłabym w tego typu szkoleniu, jeżeli jest jeszcze możliwość. Jednak prosiłabym też o jakieś informacje, kto może uczestniczyć i jak organizacyjnie to szkolenie jest realizowane. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

katarzynatworek's picture
Offline
Joined: 21.10.2008
Witam Panią Mam prośbę,

Witam Panią
Mam prośbę, jeżeli jeszcze jest szansa na owo szkolenie (dopiero tydzień temu sie zapisałam i nie wiem czy to "wkrótce" się już odbyło czy dopiero będzie), to proszę również i dla mnie o maila ze szczegółowymi informacjami dotycznącymi zasad uczestnictwa itp.
Dziękuję
 
 
Pozdrawiam
Katarzyna T.
 

Sylwia Pater's picture
Offline
Joined: 01.08.2008
Witam - ja wiem tylko tyle,

Witam - ja wiem tylko tyle, że trwają ok. 2 miesięcy i są prowadzone jako szkolenia e-lerningowe (przez internet). A co do zakresu, to już wkrótce się dowiem :) Pozdrawiam :)

Uczestniczki

Agnieszka Chomicz's picture
Agnieszka
karolina strumiłło's picture
karolina s
agula34's picture
agula34
Agatka004's picture
Agatka004
gola220386's picture
gola220386
Agnieszka Pisarska's picture
Agnieszka
raczek's picture
raczek
gajewczyk's picture
gajewczyk
Malgorzata Kujda's picture
Malgorzata
kristan's picture
kristan
sagittaire's picture
sagittaire
czajara's picture
czajara

Recent comments


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!