Czas oczekiwania na oceny z raportów

Witam,moje pytanie dotyczy tego co Pan/Pani Doradca napisał(a): "Maksymalny czas na oczekiwanie oceny konkretnego raportu nie powinien być dłuższy niż 7 dni roboczych".Wczoraj zaliczyłam ostatni test sprawdzający z tematów obowiązkowych (ze wszystkich raporty oczywiście wysłane) i tutaj moje zmartwienie: do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji dotyczącej oceny wysłanych raportów.... Powoli zaczynam się martwić, że nie zdążę (chociaż nawet nie wiem ile mam czasu bo informacji na ten temat nie otrzymałam); obecnie zabieram się za tematy wybieralne - i tutaj nie wiem co dalej? Nadal mam przerabiać lekcje i zaliczać testy (bez info nt raportów)??? ... 19 czerwca wyjeżdżam i do tego czasu muszę  zakończyć całe szkolenie a nadal nie wiem czy ocena moich raportów będzie pozytywna? Jeśli nie to kiedy to poprawię??? Poproszę Admina o jakąś informację :)Pozdrawiam :)

minaparker's picture
Dołączam się do pytania.

Dołączam się do pytania. Czekam już dużo ponad 2 tygodnie, a jakiegokolwiek odzewu brak. Będ wdzięczna za informacje.

Submitted by minaparker on 18 June, 2009 - 13:42.
casssandra's picture
Zasady kursu są takie,że masz

Zasady kursu są takie,że masz kontynuować naukę mimo,że dostajesz sprawdzenie raportów z opóżnieniem.Na zakończenie przez ciebie nauki wysyłasz ankiete oceny kursu i wszystko na ten temat.Z tego co wiem oni oceniają jakimiś grupami uczestniczek.Ja 4 dni bez odzewu i sprawdzonych laboratorium byłam,a że dzisiaj zakończyłam kurs-wysłałam wszystko włącznie z ankietą .Dostałam sprawdzone wszystkie zaległe raporty.Jesli jednak u ciebie tak nie będzie kontaktuj się z Eurokobietą.Ode mnie rada-byle do przodu kobietoWink

Submitted by casssandra on 18 June, 2009 - 16:57.
seek's picture
no ja mam to samo. mija juz

no ja mam to samo.
mija juz siodny dzien roboczy a ja rapotrow ocenionych nie dostalam.
skonczylam przedmioty obowiazkowe, niedlugo koncze pierwszy wybieralny.
 
jak tak dalej pojdzie, to skoncze kurs bez ocenionych raportow Yell

Submitted by seek on 26 June, 2009 - 19:37.
seek's picture
jep jep no i

jep jep
no i wykrakałam.
 
skonczyłam dzisiaj kurs. wysłalam ankiete w ciemno, bo ocenionych raportow (chociazby z pierwszego przedmiotu) nie było.
ani jednego ocenionego raportu.
podejrzewam, ze teraz mi wszystkie sprawdza, ale mam nadzieje ze zaliczone. bo skad mam wiedziec, czy pisałam dobrze te raporty..
ciekawe..
ciekawe.
 

Submitted by seek on 6 July, 2009 - 14:45.
Mariposa's picture
Jestem w podobnej

Jestem w podobnej sytuacji.
Też robię raporty w ciemno i nie mam nic sprawdzonego, a testy dalej zaliczam. Mam nadzieję, że dostanę certyfikat i wszystko odbędzie się bez komplikacji.
Jeżeli otrzymasz od biura informację, że możesz odebrać dyplom daj znać na forum ;-)
To będziemy czuły się pewniej i motywacja nie spadnie
Pozdrawiam
 

Submitted by Mariposa on 6 July, 2009 - 19:50.
anetawita's picture
Witam Was dziewczyny! Byłam

Witam Was dziewczyny! Byłam 30 czerwca osobiście w siedzibie elearning we Wrocławiu, powiedziano mi, że projekt się już ukończył i jedynie mogę otrzymać dyplom, certyfikatu już raczej nie dostanę. Nie ma już nawet osób do sprawdzania raportów, więc raczej nie czekajcie na odpowiedzi w sprawie raportów. Jeśli macie jakieś inne informacje, dajcie znać. Ja też dopiero kończę robić kurs. Tak bardzo liczyłam na certyfikat:(
Pozdrawiam

Submitted by anetawita on 8 July, 2009 - 19:14.
Mariposa's picture
To wielka szkoda ;-( że nikt

To wielka szkoda ;-( że nikt nas tutaj na forum nie poinformował z administracji.
Bo jak dzwoniła jakieś 2 tygodnie temu do biura to mówili mi, że normalne mam wszystko robić i wysyłać. Jakbym wiedziała, że nic z tego to bym się tak z nauką nie spieszyła.
 

Submitted by Mariposa on 8 July, 2009 - 19:37.
seek's picture
nie no to juz jest całkiem

nie no to juz jest całkiem bez sensu.
nie rozumiem w takim razie, dlaczego dostałam możliwość robienia kursu, skoro wiadomo było, że program sie już skończył. Administracja powinna zablokować możliwość przystąpienia do realizacji kursu wraz z podaniem do ogólnej informacji wiadomości, jaki jest czas trwania kursu (np. raporty będą sprawdzane do dnia 15.06.09, po tej dacie program sie kończy i można robić kurs wyłącznie dla własnej przyjemności, nie będzie to potwierdzone dyplomem ani certyfikatem)
 
Przyznam szczerze, że tego się spodziewałam i szukałam we wszystkich możliwych regulaminach terminarza. I nie znalazłam.
 
Dlatego przystąpiłam do kursu. Z podanych informacji wynikało jednoznacznie, że jedynym ograniczeniem czasowym kursu jest ukończenie go w 3 miesiące od rozpoczęcia.
Skończyłam kurs w dwa tygodnie, mogłabym to zrobić nawet jeszcze szybciej.
 
Jestem nieusatysfakcjonowana.
 
Zostało to źle rozegrane. Bardzo nie fair. zwłaszcza, że nie było problemem dać jakiegokolwiek wpisu o DACIE ZAKOŃCZENIA PROGRAMU.
 
 
Ach. i oczywiście, po wysłaniu ankiety pojawił mi się komunikat, że kurs ukończyłam i mam poczekać na zakończenie spraw administracyjnych, dostane maila z informacją.
Czyli wynika z tego jasno, że kurs zakończyłam pomyślnie. Więc mam prawo do certyfikatu i dyplomu.
 

Submitted by seek on 13 July, 2009 - 16:52.
seek's picture
Mariposa: ja się nawet na

Mariposa: ja się nawet na infolinię nie mogłam dodzwonić.
Ale jeśli w sekretariacie powiedzieli Ci, że możesz normalnie robić kurs, to muszę stwierdzić, że powinnyśmy złożyć jakąś skargę.
 
 

Submitted by seek on 13 July, 2009 - 16:50.
Mariposa's picture
Teraz to już chyba nie mam

Teraz to już chyba nie mam gdzie złożyć ponieważ nikt już nie odbiera.
Jestem z Wrocławia i mam niedaleko do tego biura więc będę musiała się tam wybrać to może chociaż dyplom wywalczę (jeżeli nie jest zamknięte na cztery spusty)

Submitted by Mariposa on 13 July, 2009 - 18:49.
Mariposa's picture
I jeszcze jedno jeżeli ktoś

I jeszcze jedno jeżeli ktoś jest w podobnej do naszej sytuacji i ma jakieś informacje choćby odnośnie tych dyplomów to piszcie drogie Panie. Może jakąś większą grupą się tam wybierzemy ;-)

Submitted by Mariposa on 13 July, 2009 - 18:52.
for_litty's picture
ja już czekam trzeci tydzien

ja już czekam trzeci tydzien :(
no niech będzie chociaż dyplom...trochę czasu jednak poświęciłam na raporty...
Może powinnyśmy zgłosić problem do centrum EFS :-/
 

Submitted by for_litty on 14 July, 2009 - 13:06.
admin's picture
Szanowne Panie,   Uprzejmie

Szanowne Panie,
 
Uprzejmie proszę o nierozpowszechnianie niezweryfikowanych informacji i własnych domysłów, ponieważ wprowadzają one w błąd pozostałe uczestniczki projektu, utrudniając zadania organizacyjne administracji projektu. Wszystkie informacje dotyczące realizacji projektu są na bieżąco publikowane w odpowiednich sekcjach serwisu.
 
W związku z niepokojem piszących powyżej uczestniczek projektu ponownie wyjaśniam, że wszystkie uczestniczki projektu, które zakończyły realizację certyfikowanego szkolenia informatycznego, a także uczestniczki które realizują to szkolenie w dalszym ciągu, otrzymają w wyniku pozytywnego ukończenia szkolenia stosowane dokumenty formalne (tj. dyplom ukończenia szkolenia i międzynarodowy certyfikat informatyczny wystawiany przez Europejski Instytut Certyfikacji IT EITCI w Brukseli).
 
Należy podkreślić, że w okresie po zakończeniu realizacji I edycji projektu w dniu 30.06.2009r i zakończeniu współfinansowania projektu ze środków europejskich realizator postanowił kontynuować projekt do czasu uruchomienia jego II edycji, finansując wszystkie koszty z własnych środków w celu podtrzymania ciągłości udzielanego wsparcia i promowania aktywizacji zawodowej kobiet na nowoczesnym rynku pracy społeczeństwa informacyjnego. Pełne pokrycie kosztów realizacji projektu ze środków własnych realizatora powoduje jednak konieczność ograniczenia skali obsługi kontaktowej oraz informacyjnej, ograniczenia wsparcia konsultacyjnego i zmian w procesie dydaktycznym szkolenia (przy zachowaniu jego pełnej merytorycznej wartości odpowiadającej wsparciu udzielanemu w trakcie I edycji projektu współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej).  
 
W związku z powyższym zgodnie z informacjami od realizatora szkolena tj. Informatycznego Centrum Szkoleniowego CompLearn, ocena raportów z wykonywanych zadań laboratoryjnych w ramach szkolenia prowadzona będzie przez kadry dydaktyczne jedynie w formie bezzwrotnej weryfikacji poprawności. W trakcie realizacji I edycji projektu oceny raportów wraz ze szczegółowymi instrukcjami poprawy realizowanych zadań przesyłane były w terminie do 7 dni roboczych przez kadry dydaktyczne bezpośrednio do uczestniczek szkolenia w ramach platformy e-Learning. Do czasu wznowienia II edycji realizacji projektu (zgodnie z przewidywaniami realizatora od września bieżącego roku) oceny raportów będą prowadzone wewnętrznie i nie będą przesyłane wraz z instrukcjami do uczestniczek szkolenia. W związku z powyższym uczestniczka szkolenia powinna realizować i wysyłać raporty jednak nie czekając na ich oceną przechodzić do kolejnych partii materiałów dydaktycznych i przedmiotów.
 
Kończąc wyjaśnienia gratuluję wszystkim uczestniczkom projektu, które ukończyły szkolenie. Proszę oczekiwać na informację od administracji projektu w związku z możliwymi terminami odbioru dyplomów i certyfikatów informatycznych.
 
Z poważaniem,
Doradca zawodowy projektu euroKobieta

Submitted by admin on 14 July, 2009 - 18:30.
for_litty's picture
WSZYSTKO JASNE :)   DZIĘKUJĘ

WSZYSTKO JASNE :)
 
DZIĘKUJĘ BARDZO ZA INFORMACJĘ I POZDRAWIAM

Submitted by for_litty on 15 July, 2009 - 08:45.
Mariposa's picture
Dla mnie też wszystko jest

Dla mnie też wszystko jest zrozumiałe, więc robię dalej ;-)
Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia.
Pozdrawiam

Submitted by Mariposa on 15 July, 2009 - 11:24.

Uczestniczki

Kasuke's picture
Kasuke
justyna833's picture
justyna833
renatapiękoś's picture
renatapięk
AnitaPiotrowska's picture
AnitaPiotr
Anna Pękala's picture
Anna Pękal
Łucka Agnieszka's picture
Łucka Agni
Beata Dywan's picture
Beata Dywa
Zajsonek's picture
Zajsonek
NinaS's picture
NinaS
karolinalesny's picture
karolinale
Magda Sawicka's picture
Magda Sawi
Magda85's picture
Magda85

Recent comments


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!