Kurs e-learningowy

2 replies [Last post]
silvia's picture
Offline
Joined: 11.09.2008

hej!Witam wszystkie kobiety!To bardzo ciekawa inicjatywa, ale najbardziej interesuje mnie sam kurs.Możliwość samokształcenia w tak ciekawym zakresie to świetna sprawa.Tylko martwi mnie jedno....czekam i czekam a o kursie e-learningowym nic nie słychać.Mam nadzieję na jakieś informacje dotyczące terminów...Z góry dziękuję.

administrator
admin's picture
Offline
Joined: 09.06.2008
Dzień dobry,    Wyjaśniamy,

Dzień dobry, 
 
Wyjaśniamy, że taki dostęp do szkoleń informatycznych, będących jedną z form wsparcia w ramach projektu jest konieczny ze względu na odgórne wytyczne programów unijnych. Beneficjentki wsparcia zarejestrowane w ramach portalu euroKobieta muszą podpisać formalną deklarację udziału w projekcie o czym informowane są drogą e-mailową. Ze względu na duże zainteresowanie projektem bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na kontakt.
 
Z poważaniem,
Redakcja serwisu projektu euroKobieta

uczestniczka
MartaWroc's picture
Offline
Joined: 18.06.2014
Informacje dostaniemy na

Informacje dostaniemy na maila. Chyba najpierw admini muszą przekopać się przez gąszcz kandydatek i wybrać te, które najbardziej pasują do pożądanego profilu (w regulaminie po myślnikach było wypisane).
Ja też czekam i mam nadzieję, że wkrótce się odezwą :)

Uczestniczki

Magdalena Monika Wiencis's picture
Magdalena
Emilia731's picture
Emilia731
jakubiakjola's picture
jakubiakjo
lena612's picture
lena612
AgnieszkaTK's picture
AgnieszkaT
zancia1005's picture
zancia1005
Marta Pulter's picture
Marta Pult
Dodek's picture
Dodek
Kate2c's picture
Kate2c
gonia6's picture
gonia6
ilonka67's picture
ilonka67
haiox's picture
haiox

Recent comments


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!